Sadzenie drzew i malowanie palet

W ubiegłym roku szkolnym realizowano budowę boiska wielofunkcyjnego. W związku z tą inwestycją niezbędne było wycięcie kilku drzew. Aby drzewostan nie ucierpiał ilościowo, posadzono świerki. Narodził się także pomysł, aby drzew było jeszcze więcej, a każda klasa stała się opiekunem jednego. W tym celu zakupiono 18 klonów. W dniu 2 października odbyło się uroczyste ich zasadzenie na terenie przylegającym do boiska szkolnego. Drzewka będą rosły razem z uczniami, stanowiąc żywą pamiątkę pobytu w SP 120. Sadzenie drzew było realizowane w ramach projektu „Wzrastamy razem”. Opiekę merytoryczną nad tym projektem objęła p. Magdalena Bednarek. W tym dniu swoją obecnością zaszczycił nas przewodniczący Osiedla Julianów – Marysin – Rogi p. Kazimierz Lewicki.
Jednocześnie z sadzeniem drzew odbyło się malowanie drewnianych palet, które będą służyły za miejsca do siedzenia dla uczniów spędzających czas na świeżym powietrzu. Palety pomalowano w ramach realizacji projektu „Kolorowa Łódź”. Nadzór nad tym przedsięwzięciem sprawowała p. Paulina Wiśniewska – Matysiak.