Książka pani Marty Bącały-Ślęzak zgłoszona do udziału w plebiscycie na Książkę Roku 2017

Posted in: Aktualności

Mamy ogromną przyjemność Państwa poinformować, iż książka pt. „Przegryź dyktando jak smaczne mango” pani Marty Bącały-Ślęzak, została zgłoszona do udziału w plebiscycie na najlepszą Książkę Roku 2017, organizowanym przez serwis Granice.pl. Za zbiór 20 dyktand dla uczniów kl. IV-VI nasza nauczycielka języka polskiego otrzymała już nagrodę Książką Jesieni 2017 w kategorii „Poradniki”. Zachęcamy więc Państwa do internetowego udziału w ww. konkursie. Wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną zestawy atrakcyjnych książek. Zagłosować można do  28 stycznia 2018r., tj. do najbliższej niedzieli. 

Aby oddać głos na zbiór tekstów ortograficznych pt. „Przegryź dyktando jak smaczne mango”, należy:

  • wejść na stronę: www.ksiazkiroku.pl/,
  • otworzyć zakładkę „Zagłosuj i wygraj”,
  • wypełnić pola, podając imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego,
  • wybrać z kategorii „Poradniki” tytuł zbioru dyktand pt. „Przegryź dyktando jak smaczne mango” pani Marty Bącały-Ślęzak
  • po zagłosowaniu otrzymacie Państwo bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos,
  • numer telefonu nie będzie w żaden sposób wykorzystywany przez organizatorów plebiscytu portal Granice.pl. Zaliczone zostają wyłącznie potwierdzone głosy.

Z góry serdecznie dziękujemy Państwu za każdy oddany na książkę głos.