Pani Katarzyna Wróbel i pani Marika Stasiak autorkami materiałów szkoleniowych dla nauczycieli

Posted in: Aktualności

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż nauczycielki matematyki w naszej szkole, pani Katarzyna Wróbel i pani Marika Stasiak, stały się autorkami materiałów szkoleniowych dla nauczycieli, tworzonych na potrzeby projektu Ośrodka Rozwoju Edukacji „Szkoła ćwiczeń”.
Obszar, którym zajmowały się obie Panie to Rekomendacje w zakresie funkcjonowania pracowni przedmiotowych z matematyki. Materiały składają się z dwóch zeszytów:
„Model funkcjonowania pracowni przedmiotowej z matematyki dla klas IV-VIII szkoły podstawowej” oraz „Model funkcjonowania pracowni przedmiotowej z matematyki w szkole ponadpodstawowej”.
Publikacje są również dostępne na stronie internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji, w zakładce Projekty UE/Szkoła Ćwiczeń/Materiały dla nauczycieli szkół ćwiczeń – Matematyka. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.