Dzień Pupila

Posted in: Aktualności

Dnia 15 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany przez dzieci Dzień Pupila. Uczniowie zaprezentowali swoje zwierzęta, wśród których pojawiły się: koty, psy i króliki. Szczególne zainteresowanie wzbudziły mały kotek oraz pies Chihuahua. Zwierzęta chętnie dały się głaskać i okazały się bardzo przyjazne. Właściciele opowiadali zwiedzającym, w jaki sposób opiekują się swoimi pupilami, jakie są ich zwyczaje, czym się odżywiają i jakie mają wymagania.
Celem wystawy było przypomnienie uczniom zasad, którymi powinien kierować się dobry opiekun zwierząt. Mamy nadzieję, że uczniowie zapamiętali, iż zwierzę nie jest zabawką, którą można odstawić na bok, kiedy im się znudzi, a dobrze traktowane może być najlepszym przyjacielem człowieka.
Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości.