Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017 / 2018

Posted in: Aktualności

22 czerwca br., tj w piątek, świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia: o g. 9.00 dla uczniów kl. III – IV, a dla kl. V-VII o g. 10.30. Najmłodsi spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami.
Imprezę uświetnił chór uczniów kl. IV-VI, pod kierunkiem p. Angeliki Bednarczyk. Dzieci tradycyjnie wraz z całą społecznością szkolną zaśpiewały hymn narodowy oraz hymn SP120. Następnie pani Dyrektor Dorota Pocheć, jak również Przewodnicząca Rady Rodziców p. Tamara Kurzyk życzyły wszystkim wspaniałych, a zarazem bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód. Potem uczniowie obejrzeli przedstawienie przygotowane dla klas młodszych przez p. Anetę Skrzypińską-Mordzak, zaś w spektaklu dla uczniów klas starszych brali udział uczestnicy Koła teatralnego w języku polskim i angielskim, prowadzonym przez p. Ewę Trepkę-Domańską oraz p. Martę Bącałę-Ślęzak. Inscenizacje wprowadziły widzów w radosny nastrój wakacji. Na koniec najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce.
Teraz nadszedł czas wypoczynku. Życzymy więc wszystkim Uczniom, ich Rodzicom dużo letniego ciepła, pięknej pogody podczas pieszych górskich wycieczek, beztroskiego leniuchowania na plaży, kąpieli w pachnącej słońcem i miętą rzece czy błyszczącym jeziorze, pomarszczonym przez delikatny wietrzyk. Niech te wakacje będą świętem uśmiechu, które stanie się źródłem siły na każdy dzień nowego roku szkolnego 2018/2019.