Konsultacje dla rodziców

Konsultacje dla rodziców w roku szkolnym 2018/2019

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny

od – do

Nr sali

1

Andrzejak Anna poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski

2

Bałut Katarzyna piątek 8.00 – 8.45 pokój nauczycielski

3

Basińska Liliana środa 11.55 – 12.40 pokój nauczycielski

4

Bącała – Ślęzak Marta czwartek 13.00 – 13.45 pokój nauczycielski

5

Bednarczyk Angelika poniedziałek 10.00-10.45 pokój nauczycielski

6

Bednarek Magdalena poniedziałek 9.50 – 10.35 s. 25

7

Buchman Katarzyna wtorek 10.45 – 11.30 s. 26

8

Ciągło Anna wtorek 9.50 – 10.35 s. 25

9

Ciesielska Agnieszka środa 13.45 – 14.30 s. 25

11

Fibakiewicz Wanda czwartek 8.55 - 9.40 s. 25

12

Filewska Dorota środa 11.55 – 12.40 pokój nauczycielski

13

Gębarowska Anna czwartek 8.55 – 9.40 pokój nauczycielski

14

Głogowski Jacek środa 13.00 – 13.45 pokój nauczycielski

15

Grzelak-Budzisiak Krystyna piątek 9.00-10.00 gabinet wicedyrektora

16

Ignar Aneta poniedziałek 11.55 – 12.40 pokój n-li w-f (sala gim.)

17

Jankowska Katarzyna wtorek 9.50 – 10.35 s. 25 / pokój nauczycielski

19

Klekot Agnieszka czwartek 13.00 – 13.45 s.26

20

Kraszewska – Mękarska Bogumiła wtorek 8.45 – 9.30 pokój nauczycielski

22

Kwiatkowska Magdalena piątek 8.55 – 9.40 pokój nauczycielski

23

Łaska Andrzej pierwszy piątek miesiąca 14.30 – 15.15 pokój nauczycielski

25

Niedziałek Emilia czwartek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski

26

Pawlak Kamil środa 8.55 – 9.40 pokój nauczycielski

27

Ptaszyńska Katarzyna środa 13.00 – 13.45 s.25/pokój nauczycielski

28

Rabęcki Piotr wtorek 11.55 – 12.40 pokój nauczycielski

29

siostra Marianna wtorek 11.55 – 12.40 pokój nauczycielski

30

Skibiński Ziemomysł wtorek 14.50 – 15.35 s. 37

31

Składowska Wiesława piątek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski

32

Skrzypińska-Mordzak Aneta czwartek 10.45-11.30 pokój nauczycielski

33

Skurka Dariusz piątek 10:50 – 11:30 pokój nauczycielski

35

Stępniak Marika czwartek 10.45 – 11.30 s. 26 / pokój nauczycielski

36

Trepka – Domańska Ewa poniedziałek 11.55 – 12.40 pokój nauczycielski

37

Trzmielak Anetta wtorek 10.45 – 11.30 s. 25

38

Waniek – Gromek Agnieszka czwartek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski

39

Wiśniewska – Matysiak Paulina środa 10.45 – 11.30 s. 25

40

Wróbel Katarzyna piątek 14:40 – 15:25 s. 40