KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Dziś uczeń – jutro programista

Wyniki IV Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Dziś uczeń – jutro programista”:

 

W pierwszej kategorii (klasy I-III):

I miejsce
Mikołaj Makara – Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi

II miejsce
Zuzanna Gródecka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach

III miejsce
Marta Kulik – Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach

Wyróżnienia:
Julian Szałapski – Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi
Lena Kołata – Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi
Aleksandra Radek – Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach
Zuzanna Kazur – Szkoła Podstawowa nr 37 w Łodzi
Rafał Kaczmarek – Szkoła Podstawowa w Rzejowicach

 

W drugiej kategorii (klas czwartych, piątych, szóstych):

I miejsce
Antonina Gralak – SP 164 w Łodzi

II miejsce
Maja Kucharska – SP 2 w Rawie Mazowieckiej

III miejsce
Kinga Fałek – SP 81 w Łodzi

Wyróżnienia:
Adrian Pawlak – Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy Szkole Europejskiej w Łodzi
Iga Kolasa – SP 41 w Łodzi
Zofia Jagiełło – SP 120 w Łodzi
Milena Grzelak – SP 184 w Łodzi
Natalia Kamińska – SP 206 w Łodzi

Regulamin konkursu

Galeria prac nagrodzonych w kategorii pierwszej: