Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kabaret szkolny – integracja poprzez zabawę

Innowacja „Kabaret szkolny – integracja poprzez zabawę” jest odpowiedzią na zainteresowanie uczniów kołem kabaretowym, a także wyjście naprzeciw wymogom edukacyjnym zawartym w aktualnej podstawie programowej dla II etapu edukacyjnego.

Bardzo duże zaangażowanie uczniów w pracę kabaretu i powrót do nauki stacjonarnej zdecydowały o podjęciu kontynuacji innowacji w II półroczu roku szkolnego 2021/22.

Zajęcia kabaretowe pomagają każdemu uczniowi osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Podczas pracy z uczniami nad realizacją innowacji dbamy o kulturę żywego słowa, poprawę dykcji, likwidowanie błędów wymowy, a także motywujemy do bycia twórczym i kreatywnym.

Głównym celem programu jest rozwijanie zainteresowań i zdolności artystycznych uczniów oraz umiejętności współpracy w grupie rówieśniczej.

Innowacja ma na celu zaprezentowanie korzyści płynących z pracy w zgranym zespole uczniowskim. Uczniowie dzięki pracy w zespole kabaretowym stają się kreatywni i wierzą w swoje możliwości. Udział w spektaklach dowartościowuje ich, skłania do podejmowania decyzji, pozytywnie wpływa na postrzeganie własnych umiejętności.

Autorki innowacji: Katarzyna Ptaszyńska, Anetta Trzmielak