KLAUZULA INFORMACYJNA

REGULAMIN REKRUTACJI NA PÓŁKOLONIE LETNIE 2021
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 120
im. KONSTYTUCJI 3 MAJA W ŁODZI

1. Nabór na półkolonie letnie rozpoczyna się 17.06.2021 r. od godz. 7.30.
  2. Półkolonie w SP120 będą organizowane w terminie 28.06.2021 r. – 09.07.2021 r. Istnieje możliwość zapisu dziecka na jeden lub dwa tygodnie półkolonii.
  3. W celu zapisania dziecka na półkolonie Rodzice bądź najbliżsi członkowie rodziny zgłaszają się do szkoły osobiście i pobierają Kartę Kwalifikacyjną.
  4. Dziecko będzie można zapisać na półkolonie codziennie w godzinach 7.30 – 15.00, aż do wyczerpania miejsc.
  5. Szkoła dysponuje dwiema grupami, każda po 15 dzieci, czyli może przyjąć na półkolonie 30 osób.
  6. Na półkolonie przyjmowani są uczniowie z klas I - IV.
  7. Rekrutacji uczniów do uczestnictwa w półkolonii dokonuje Komisja powołana przez dyrektora szkoły w składzie:
  8. wicedyrektor szkoły – przewodniczący
  9. pedagog szkoły – członek komisji
  10. starszy referent – członek komisji
  11. Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest złożenie wypełnionej przez Rodziców Karty Kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii do dnia 23.06.2021 r. oraz dokonanie wpłaty za pobyt dziecka na półkoloniach w następującej wysokości:
  • 75 zł za jeden tydzień
  • 150 zł za dwa tygodnie

na wskazany poniżej numer konta:

13 1560 0013 2028 0025 0665 0006

z wpisaniem w tytule przelewu: Półkolonie letnie – nazwisko i imię dziecka

Nie ma możliwości dokonywania wpłat gotówką.

1. Po dokonaniu opłaty należy dostarczyć do szkoły kopię przelewu bankowego będącego potwierdzeniem opłaty za udział w półkoloniach.
  2. Komisja sporządza protokół uwzględniający wykaz uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w półkoloniach oraz tzw. „listę rezerwową”.
  3. W przypadku zgłoszenia przez rodzica rezygnacji zakwalifikowanego dziecka z udziału w półkoloniach, przewodniczący komisji rekrutacyjnej proponuje uczestnictwo
    w półkoloniach uczniowi z rezerwowej listy.
  4. Zwrot poniesionych kosztów będzie możliwy w przypadku zgłoszenia przez rodzica rezygnacji najpóźniej na dwa dni robocze przed rozpoczęciem półkolonii.
  5. W pozostałych przypadkach zwrot kosztów uczestnictwa w półkolonii  nastąpi po znalezieniu zastępstwa ( uczeń z listy rezerwowej).
  6. Pojedyncze nieobecności w czasie trwania półkolonii należy zgłaszać telefonicznie do sekretariatu szkoły do godziny 8.15 w danym dniu. W takich przypadkach koszty nie będą zwracane.

Regulamin naboru na półkolonie letnie 2021 w SP 120 w wersji pdf