KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Kadra

Rada Pedagogiczna 2020/2021

Dyrektor – Dorota Pocheć

Wicedyrektor – Krystyna Grzelak – Budzisiak

Edukacja wczesnoszkolna

Klasy I  - Monika Jurkiewicz

               Wanda Fibakiewicz

               Katarzyna Jankowska

Klasy II – Magdalena Kwiatkowska

                Wiesława Składowska

                Anna Andrzejak

Klasy III – Anna Ciągło

                 Aneta Skrzypińska – Mordzak

Język polski

Katarzyna Bałut, Marta Bącała – Ślęzak, Katarzyna Buchman, Agnieszka Ciesielska, Kamil Pawlak

Język angielski

Anna Gębarowska, Ewa Trepka – Domańska, Anetta Trzmielak, Agnieszka Waniek – Gromek

Język niemiecki

Bogumiła Kraszewska - Mękarska

Muzyka

Bernadeta Forc

Plastyka

Paulina Wiśniewska – Matysiak

Historia

Szymon Bajor, Katarzyna Ptaszyńska

Wiedza o społeczeństwie

Szymon Bajor

Przyroda

Aleksandra Kędzierska, Małgorzata Sobieska

Geografia

Aleksandra Kędzierska

Biologia

Dorota Filewska, Krystyna Grzelak – Budzisiak, Małgorzata Sobieska

Chemia

Dorota Filewska, Joanna Kapała

Fizyka

Emilia Niedziałek

Matematyka

Joanna Kapała, Emilia Niedziałek, Mariusz Szcześniak, Katarzyna Wróbel

Informatyka

Katarzyna Buchman, Mariusz Szcześniak

Technika

Anna Ciągło, Paulina Wiśniewska – Matysiak

Wychowanie fizyczne

Jacek Głogowski, Aneta Ignar, Paulina Karolczak, Piotr Rabęcki, Dariusz Skurka

Edukacja dla bezpieczeństwa

Katarzyna Kartasińska

Doradztwo zawodowe

Katarzyna Lisowska

Wychowanie do życia w rodzinie

Dorota Filewska

Religia

Liliana Basińska, Elżbieta Rejman

Etyka

Katarzyna Jankowska

Pedagog

Małgorzata Sobieska

Psycholog

Magdalena Żydek 

Nauczyciel bibliotekarz

Katarzyna Kartasińska

Świetlica

Joanna Kapała, Paulina Karolczak, Katarzyna Lisowska, Patrycja Łodwig, Jadwiga Miłos,  Piotr Okraska, Kamil Pawlak, Piotr Rabęcki, Dariusz Skurka