KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Projekty

Ja w świecie zawodów

Realizacja projektu odbywa się we współpracy Szkoły Podstawowej nr 120 z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Biorą w nim udział szkoły z województwa łódzkiego. Nauczyciele realizują tematykę zawodoznawczą z uczniami, a swoimi spostrzeżeniami i wnioskami dzielą się w czasie konsultacji.

Zaproś mnie na swoją lekcję

Ogólnopolski projekt zaproś mnie na swoją lekcję powstał z inicjatywy pani Magdy Krajewskiej i Irminy Żarskiej. Nauczyciele zapraszają się wzajemnie do swoich szkół, uatrakcyjniając przekaz treści, prowadząc zajęcia zarówno o charakterze ściśle odpowiadającym podstawie programowej, jak również opowiadając o pasjach.

Niezwolnieni z tolerancji

Projekt realizowany jest w grupie uczniów klas I-III korzystających z opieki w świetlicy szkolnej. Za jego realizację odpowiada pani Katarzyna Lisowska, pani Patrycja Łodwig i pan Kamil Pawlak.

Zaprogramuj przyszłość

Projekt jest skierowany do nauczycieli klas 1-3, którzy mają szansę na rozwój kompetencji cyfrowych, głównie związanych z nauką programowania w nauczaniu wczesnoszkolnym. Jest realizowany przez Cyfrowy Dialog, a partnerem projektu jest Politechnika Łódzka.

Jedzie pociąg z daleka

Projekt realizowany jest w klasie Ia pod kierunkiem Pani Moniki Jurkiewicz i Pani Katarzyny Lisowskiej. Objęty jest honorowym patronatem Kuratorium Oświaty w Łodzi.  

Kontury Łódzkiej Kultury

Kontury łódzkiej kultury to nowy projekt, który powstał w wyniku współpracy czterech łódzkich instytucji kultury: Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, Muzeum Kinematografii, Muzeum Miasta Łodzi i Teatru Pinokio w Łodzi. W ramach projektu uczestnicy będą mogli poznać Łódź, nie wychodząc z domu.

Ekopracownia pod chmurką

Punkt dydaktyczny przy Szkole Podstawowej powstał dzięki pozyskaniu środków dla szkół i przedszkoli z WFOŚiGW w Łodzi, w ramach konkursu o dotację Funduszu.