Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bal klas 8

24 maja 2024 roku, w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany bal ósmoklasistów. Była to wyjątkowa noc, pełna tańca, muzyki i zabawy, która na zawsze pozostanie w pamięci uczniów.

Już od samego wejścia do sali gimnastycznej można było poczuć magiczną atmosferę. Sala w tym dniu była pięknie udekorowana, a światła mieniły się w rytm muzyki.

Bal oficjalnie rozpoczęto od tradycyjnego poloneza. Ósmoklasiści, ubrani w eleganckie stroje, z dumą kroczyli po parkiecie. Po polonezie przyszedł czas na belgijkę, która rozkręciła zabawę na całego.

DJ puszczał znane hity, przy których wszyscy bawili się znakomicie. Uczniowie tańczyli w parach i grupach, atmosfera była wspaniała i nikt nie mógł się oprzeć rytmom muzyki.

Oprócz tańców, na balu nie zabrakło też innych atrakcji. Dla uczniów przygotowano poczęstunek, a także konkursy i gry z nagrodami. Można było również zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce.

Bal ósmoklasistów był z pewnością niezapomnianym wydarzeniem. Była to noc, która zwieńczyła etap edukacji podstawowej. Uczniowie z pewnością będą wspominać ten bal przez wiele lat, jako jeden z najlepszych momentów w ich życiu.