Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Otwarty w naszej szkole

Dnia 18 kwietnia Nasza Szkoła otworzyła szeroko drzwi dla kandydatów przyszłorocznych klas pierwszych i ich rodziców.  Zaproszeni goście mogli obejrzeć pracownie tematyczne naszej szkoły, podziwiać wystawy prac plastycznych wykonanych przez uczniów oraz porozmawiać z dyrektorem szkoły i nauczycielami.

Dzień Otwarty rozpoczął się od spotkania Rodziców z Panią Dyrektor, która przypomniała podstawowe zasady rekrutacji uczniów do klas pierwszych. W tym samym czasie dzieci mogły pod opieką nauczycieli i naszych ósmoklasistów uczestniczyć w zabawach ruchowych organizowanych w sali gimnastycznej oraz w warsztatach plastycznych, które odbywały się w szkolnej świetlicy.

Kolejnym punktem było odwiedzenie biblioteki, gdzie dzieci otrzymały książkowy upominek.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia przygotowane w salach lekcyjnych. Dzieci mogły samodzielnie zaprojektować trasę dla ozobotów, zmieniając ich kolory.
Ciekawym zadaniem było budowanie z klocków Lego, mogliśmy podziwiać zaskakujące, interesujące projekty małych konstruktorów. Niezwykłym przeżyciem było samodzielne wykonanie eksperymentów i doświadczeń w pracowni chemicznej pod okiem nauczyciela chemii oraz starszych kolegów z klas ósmych.

Na zakończenie dzieci i ich rodzice mogli podziwiać przez teleskop najbliższe otoczenie naszej szkoły i zajrzeć w najbardziej niedostępne miejsce w konarach wysokich drzew w najbliższym otoczeniu.

Wszyscy zadowoleni i pełni emocji z drobnymi upominkami opuścili budynek szkoły, po drodze zaglądając jeszcze na plac zabaw dla najmłodszych oraz szkolne boisko.

Mamy nadzieję, iż wśród odwiedzających znajdą się przyszłoroczni uczniowie klas pierwszych.

 

Serdecznie zapraszamy i przypominamy, iż nabór rozpoczyna się 4 maja 2023 roku, a kończy się 31 maja 2023 roku.