Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Międzynarodowe zawody matematyczno - fizyczne NABOJ 2022

W dniu 25 listopada 2022 r. dwie czteroosobowe drużyny ósmoklasistów reprezentujące naszą Szkołę Podstawową nr 120 w Łodzi wzięły udział w międzynarodowych zawodach matematyczno - fizycznych NABOJ 2022. Zawody rozgrywane są w Polsce oraz w Belgii, Chorwacji, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii i na Słowacji.

Podczas konkursu uczestnicy otrzymują do rozwiązania zadania matematyczne i fizyczne wymagające innowacyjnego i logicznego myślenia. Dlatego uczestnicy otrzymują tablice ze wzorami, by nie musieli ich sami pamiętać. Zawody trwają 120 minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań.

Drużyna w składzie Stanisław Ogrodnicki, Zuzanna Leszczyńska, Alina Krzysztofik i Maja Kaczmarek zdobyła 2. miejsce w Łodzi (startowało 11 drużyn), co dało 66. lokatę w Polsce (startowały 144 drużyny) oraz 480. miejsce na świecie (startowały 1392 drużyny).

Z kolei drużyna w składzie Tymoteusz Kaźmierczak, Zofia Nadłonek, Łucja Kołodziejczyk, Karolina Podębska zdobyła miejsce 5./11 drużyn w Łodzi, miejsce 95./144 drużyny w Polsce oraz miejsce 709./1392 drużyny na świecie.

 

Obu drużynom gratulujemy wygranej!