Pracownicy szkoły

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 120
im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi
Dorota Pocheć

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 120
im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi
Krystyna Grzelak-Budzisiak

 

Skład Rady Pedagogicznej w r. szk. 2018/2019:

  1. Andrzejak Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda,
  2. Bałut Katarzyna – nauczyciel języka polskiego,
  3. Basińska Lilianna – nauczyciel religii,
  4. Bącała-Ślęzak Marta – nauczyciel języka polskiego,
  5. Bednarczyk Angelika – nauczyciel muzyki,
  6. Bednarek Magdalena – nauczyciel przyrody, geografii i WDŻ,
  7. Buchman Katarzyna – nauczyciel informatyki i zajęć komputerowych,
  8. Ciągło Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i techniki,
  9. Ciesielska Agnieszka – nauczyciel języka polskiego,
  10. Cieślak Magdalena – nauczyciel świetlicy,
  11. Fibakiewicz Wanda – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i zajęć komputerowych,
  12. Filewska Dorota – nauczyciel biologii, chemii i WDŻ,
  13. Gębarowska Anna – nauczyciel języka angielskiego i języka francuskiego,
  14. Głogowski Jacek – nauczyciel wychowania fizycznego,
  15. Góralska Małgorzata – psycholog,
  16. Grzelak-Budzisiak Krystyna – nauczyciel przyrody i biologii,
  17. Ignar Aneta – nauczyciel wychowania fizycznego,
  18. Jankowska Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i etyki,
  19. Jurkiewicz Monika – nauczyciel wspomagający,
  20. Karolczak Paulina - nauczyciel świetlicy,
  21. Kartasińska Katarzyna - nauczyciel bibliotekarz,
  22. Klekot Agnieszka – nauczyciel informatyki,
  23. Kraszewska – Mękarska Bogumiła – nauczyciel języka niemieckiego,
  24. Kubacka Ewa – nauczyciel wspomagający,
  25. Kwiatkowska Magdalena – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
  26. Lisowska Katarzyna – nauczyciel świetlicy,
  27. Łaska Andrzej – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa,
  28. Łodwig Patrycja – nauczyciel świetlicy,
  29. Niedziałek Emilia – nauczyciel matematyki i fizyki,
  30. Papiewska Klaudia – nauczyciel świetlicy,
  31. Pawlak Kamil – nauczyciel języka polskiego i świetlicy,
  32. Pocheć Dorota – nauczyciel bibliotekarz,
  33. Ptaszyńska Katarzyna – nauczyciel historii,
  34. Rabęcki Piotr – nauczyciel wychowania fizycznego,
  35. siostra Marianna – nauczyciel religii,
  36. Skibiński Ziemomysł – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie,
  37. Składowska Wiesława – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
  38. Skrzypińska-Mordzak Aneta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
  39. Skurka Dariusz – nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy,
  40. Sobieska Małgorzata – nauczyciel przyrody i pedagog,
  41. Stępniak Marika – nauczyciel matematyki,
  42. Trepka – Domańska Ewa – nauczyciel języka angielskiego,
  43. Trzmielak Anetta – nauczyciel języka angielskiego,
  44. Waniek – Gromek Agnieszka – nauczyciel języka angielskiego,
  45. Wiśniewska – Matysiak Paulina – nauczyciel plastyki i techniki,
  46. Wróbel Katarzyna – nauczyciel matematyki,
  47. Zientalska Anna – doradca zawodowy

 

Pracownicy administracji

  1. Danuta Kaczmarek – samodzielny referent,
  2. Małgorzata Mazur – Borys – starszy referent,

 

Pracownicy obsługi

  1. Burski Witold - kucharz,
  2. Czerwonka Marzena – obsługa,
  3. Filipiak Małgorzata - pomoc kuchenna,
  4. Karasińska Agata - obsługa,
  5. Kazimierowska Jolanta – obsługa,
  6. Kolasa Tomasz - opiekun przejść dla pieszych,
  7. Konieczna Daniela - woźna,
  8. Leniart Agnieszka - pomoc kuchenna,
  9. Mruszczyk Maciej - konserwator,
  10. Nawrocka Barbara – obsługa,
  11. Spalik Piotr - robotnik gospodarczy,
  12. Żak Krystyna - obsługa.