Zebrania i konsultacje
Godziny dostępności nauczycieli
w roku szkolnym 2023/2024
Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi są dostępni dla Rodziców i Uczniów w dniach i godzinach podanych w tabeli.
Prosimy o wcześniejszy kontakt z sekretariatem szkoły/ nauczycielem, celem upewnienia się, czy dany termin nie został już zajęty
| Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | Godzina |
1 | Andrzejak Anna | Wtorek | 7.55-8.55 |
2 | Bajor Szymon | wtorek | 12.40-13.40 |
3 | Bałut Katarzyna | wtorek | 8.40 - 9.40 |
4 | Basińska Liliana | czwartek | 13.00 - 14.00 |
5 | Bącała – Ślęzak Marta | Czwartek | 12.40-13.40 |
6 | Buchman Katarzyna | piątek | 10.30 - 11.30 |
7 | Ciągło Anna | wtorek | 9.40 - 10.40 |
8 | Ciesielska Agnieszka | piątek | 8.45 - 9.45 |
9 | Cieślak Magdalena | Piątek | 10.00-11.00 |
10 | Fibakiewicz Wanda | poniedziałek | 11.30- 12.30 |
11 | Filewska Dorota | czwartek | 7.00-8.00 |
12 | Gałecki Krzysztof | poniedziałek | 7.45 – 8.45 |
13 | Gębarowska Anna | poniedziałek | 10.00-11.00 |
14 | Głogowski Jacek | środa | 6.50 – 7.50 |
15 | Grzelak – Budzisiak Krystyna | poniedziałek | 13.30 -14.30 |
16 | Ignar Aneta | wtorek | 10.45-11.45 |
17 | Jadczak Katarzyna | czwartek | 8.45 – 9.45 |
18 | Jankowska Katarzyna | środa | 7.45 – 8.45 |
19 | Jurkiewicz Monika | poniedziałek | 14.00-15.00 |
20 | Karolczak Paulina | piątek | 12:40-13:40 |
21 | Kartasińska Katarzyna | wtorek | 8.00 – 9.00 |
22 | Kędzierska Aleksandra | piątek | 13.55-14.55 |
23 | Kraszewska – Mękarska Bogumiła | środa | 9:50-10:50 |
24 | Kwiatkowska Magdalena | wtorek | 10.45 – 11.45 |
25 | Lisowska Katarzyna | piątek | 7.00 - 8.00 |
26 | Łuszczyńska Anna | czwartek | 10.30 – 11.30 |
27 | Miłos Jadwiga | piątek | 10.00 – 11.00 |
28 | Niedziałek Emilia | wtorek | 11.30 - 12.30 |
29 | Okraska Piotr | piątek | 12:00 – 13:00 |
30 | Ośmiałowska Anna | czwartek | 8:00 – 8:30 |
31 | Pawlak Kamil | piątek | 9:00 – 10:00 |
32 | Pocheć Dorota | poniedziałek | 15.00 - 16.00 |
33 | Ptaszyńska Katarzyna | czwartek | 7.00- 8.00 |
34 | Rabęcki Piotr | poniedziałek | 10.55 - 11.55 |
35 | Radzbanek Justyna | poniedziałek | 12.40-13.40 |
36 | Rejman Elżbieta | poniedziałek | 10.00 - 11.00 |
37 | Skrzypińska – Mordzak Aneta | czwartek | 9.40-10.40 |
38 | Skurka Dariusz | piątek | 7.00 – 8.00 |
39 | Sobieska Małgorzata | wtorek | 15.00-16.00 |
40 | Szcześniak Mariusz | wtorek | 11:30 – 12.30 |
41 | Toma Justyna | poniedziałek | 10.45 – 11.45 |
42 | Trepka - Domańska Ewa | środa | 10.45-11.45 |
43 | Trzmielak Anetta | wtorek | 8.30-9.30 |
44 | Waniek – Gromek Agnieszka | Środa | 10.35-11.35 |
45 | Wiśniewska – Matysiak Paulina | Czwartek | 9.40-10.40 |