Samorząd uczniowski

Rajd Mikołajkowy

Każdego roku w o tej porze udajemy się na rajd mikołajkowy. 2 grudnia 2017r. wyruszyliśmy na wędrówkę przez Las Łagiewnicki. Pogoda tego dnia nam dopisała – nawet leśne szlaki były lekko oprószone śniegiem. Na mecie czekał na nas święty Mikołaj z podarunkami.


Dyskoteka andrzejkowa

W czwartek 30 listopada uczniowie klas IV-VII świętowali Andrzejki bawiąc się na szkolnej dyskotece. Szaleństwom na parkiecie towarzyszyło śpiewanie ulubionych utworów oraz liczne dedykacje piosenek. Uczniowie zadbali także o organizację bufetu pełnego smakołyków. Nie zabrakło również salonu wróżb oferującego najliczniejsze sposoby przepowiadania przyszłości. To był naprawdę magiczny wieczór.


Kwesta na Starym Cmentarzu

Na Starym Cmentarzu przy ul. Ogrodowej zorganizowana została XXIII kwesta na rzecz ratowania starych, zapomnianych zabytków. Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny uczestniczyli w tej kweście. Mimo bardzo niesprzyjających warunków pogodowych uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem kwestowali wśród osób odwiedzających Stary Cmentarz oraz sprzątali mogiły. Każdego roku ze szczególną uwagą sprzątamy grobowiec Józefa Bortnowskiego, byłego prezydenta Zgierza, nad którym nasza szkoła sprawuje honorowy patronat.