Konkursy

II Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Wojewódzkim Konkursie Informatycznym

„Dziś uczeń – jutro programista”.

Regulamin i pozostałe dokumenty w załącznikach poniżej.

 

Regulamin konkursu informatycznego
Załącznik nr 1 – zgoda rodzica
Załącznik nr 2 – metryczka

 

 

WYNIKI
II Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
„Dziś uczeń – jutro programista”

W pierwszej kategorii (klas pierwszych):

I miejsce
Wiktoria Płachta – Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Barczewie

II miejsce
Stanisław Borys – Szkoła Podstawowa nr 120 im Konstytucji 3 Maja w Łodzi

III miejsce
Jakub Dobrzyński – Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Barczewie
Natalia Felczyńska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniewicach

Wyróżnienia
Julian Szałapski – Szkoła Podstawowa nr 120 im Konstytucji 3 Maja w Łodzi
Adam Bilicki – Szkoła Podstawowa nr 120 im Konstytucji 3 Maja w Łodzi
Julia Meckier – Szkoła Podstawowa nr 120 im Konstytucji 3 Maja w Łodzi

 

W pierwszej kategorii (klas drugich):

I miejsce
Julia Barzenc – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach

II miejsce
Lidia Murowaniecka – Szkoła Podstawowa nr 120 im Konstytucji 3 Maja w Łodzi

III miejsce
Oliwia Sowa – Szkoła Podstawowa w Pieczyskach
Oliwia Dudziak – Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Konopnickiej w Sieradzu

Wyróżnienia
Bartosz Idczak – Szkoła Podstawowa nr 120 im Konstytucji 3 Maja w Łodzi
Julia Michalak – Szkoła Podstawowa nr 120 im Konstytucji 3 Maja w Łodzi

 

W drugiej kategorii (klas czwartych):

I miejsce
Sara Aziz – Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa w Łodzi

II miejsce
Aleksandra Marciniak – Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi

III miejsce
Piotr Badełek – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubochni

Wyróżnienie
Mateusz Olbrzymek – Szkoła Podstawowa nr 44 w Łodzi

 

W drugiej kategorii (klas piątych):

I miejsce
Liwia Obała – Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Barczewie

II miejsce
Jakub Ropęga – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Łodzi

III miejsce
Hanna Bugała – Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi

Wyróżnienie
Karolina Walczak – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe informacje na temat uroczystego podsumowania konkursu przekażemy mailowo opiekunom.

Międzyszkolny konkurs historyczno – informatyczny

„Witaj majowa jutrzenko – Konstytucja 3 Maja”

 

Regulamin konkursu i załączniki

 

WYNIKI
Międzyszkolnego konkursu historyczno – informatycznego
„Witaj majowa jutrzenko – Konstytucja 3 Maja”

I miejsce

Alicja Ignaczak – Szkoła Podstawowa nr 137 im. Aleksandra Kamińskiego w Łodzi

 

II miejsce

Zuzanna Wilińska – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batko w Łodzi

 

II miejsce

Aleksandra Marciniak – Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi

 

III miejsce

Małgorzata Warczak, Grzegorz Warczak – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batko w Łodzi

 

III miejsce

Maciej Kidawa – Szkoła Podstawowa nr 172 im. Stefana Banacha w Łodzi

 

Wyróżnienia:

Sergiusz Katyński - Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batko w Łodzi

Anna Trybuchowska, Nikola Skoczylas – Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi im. Ludwika Waryńskiego

Wojciech Murowaniecki, Łukasz Konopka - Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi

Karolina Podsiadło – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Łodzi

Nadia Schulde – Jagiełło, Aleksandra Cieśla – Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza w Łodzi

Jakub Milczarek - Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza w Łodzi

Weronika Mączyńska - Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi

Jakub Strzelecki - Szkoła Podstawowa nr 172 im. Stefana Banacha w Łodzi