Konkursy

III Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Wojewódzkim Konkursie Informatycznym

„Dziś uczeń – jutro programista”.

Regulamin i pozostałe dokumenty w załącznikach poniżej.

Regulamin konkursu informatycznego
Karta zgłoszenia
Klauzula informacyjna do konkursu
 WAŻNE! Termin nadsyłania prac konkursowych został przedłużony do końca kwietnia.

 Wyniki III Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

„Dziś uczeń – jutro programista”:

w pierwszej kategorii (klasy I-III):

I miejsce
Wiktoria Płachta – Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Barczewie

II miejsce
Jakub Dobrzyński – Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Barczewie
Nika Plucińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach

III miejsce
Jakub Duś – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie
Mateusz Michliński – Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi

Wyróżnienia:
Alicja Wyżnikiewicz – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach
Hanna Janiaczyk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie
Antonina Nowak – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu
Franciszek Rusiecki – Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego w Sieradzu
Lena Woźniak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach
Oliwia Chojnacka – Szkoła Podstawowa nr 120 w Łodzi im. Konstytucji 3 Maja
Jakub Światły – Szkoła Podstawowa w Skrzynnie

w drugiej kategorii (klasy IV-VI):

I miejsce
Liwia Obała – Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Świętochowskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Barczewie

II miejsce
Agata Bobińska – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

III miejsce
Artur Grobelny – Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu

Wyróżnienia:
Marta Stasiak – Szkoła Podstawowa nr 122 w Łodzi
Michał Kąsiel – Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
Paweł Borys – Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Łodzi
Maksymilian Gawin – Szkoła Podstawowa nr 81 w Łodzi
Zuzanna Krzanowska – Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła im. M. Montessori w Łodzi
Łucja Bielińska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach
Mateusz Kazimierczak – Szkoła Podstawowa im. 4 Pułku Piechoty Legionów w Zapolicach
Michał Lolo – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jeżowie

 

 

Międzyszkolny konkurs historyczno – plastyczny

na wykonanie lapbooka o Konstytucji 3 Maja

„Witaj majowa jutrzenko – Konstytucja 3 Maja”

Regulamin konkursu