Sukcesy uczniów

Sukces w konkursie plastycznym na projekt karty świątecznej „Hej kolęda, kolęda” „Aniołowie się radują…”

W 20. edycji konkursu plastycznego na projekt karty świątecznej „Hej kolęda, kolęda” „Aniołowie się radują…”, uczennica klasy II c – Lidia Murowaniecka, pod opieką wychowawcy – pani Anny Andrzejak, zdobyła wyróżnienie.
Życzymy dalszych sukcesów.


Sukces w VI Konkursie Krasomówczym „Pleciuga”

W dniu 24 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Konkursie Krasomówczym „Pleciuga” „Baśnie, bajki, bajeczki…”.
Uczennica klasy II c, Nela Król, zajęła I miejsce i otrzymała Złotą Pleciugę. Wychowawcą jest Pani Anna Andrzejak. Uczeń klasy I b Wojciech Bukowiecki, zajął III miejsce – wychowawcą jest Pani Katarzyna Jankowska. Uczeń klasy III c, Bronisław Stańczyk, zajął III miejsce. Wychowawcą jest Pani Patrycja Łodwig.
Życzymy dalszych sukcesów.


Kolejny sukces muzyczny uczennicy klasy IV b Oli Nowaczyk

Duet fortepianowy w składzie Ola Nowaczyk i Julka Kudaj otrzymał wyróżnienie w XVII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k. Warszawy „XVII Juliusz Zarębski International Music Competition”, który odbył się w dniach 23-29 października 2017 r.
Dziewczynki zaprezentowały następujące utwory:
1. L.Van Beethoven Sonata d-dur op.6 cz. I
2. M.Ravel „Brzydulka Cesarzowa chińskich pagód” z suity „Moja matka Gęś”


I miejsce w XXIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2017

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła I miejsce w XXIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2017 i otrzymała bon w wysokości 1000 zł na zakup sprzętu sportowego.