Spędźmy wakacje bezpiecznie!
Spędźmy wakacje bezpiecznie!
Podczas wakacji nie zapominajmy o tym, jak spędzić je bezpiecznie.
Podczas wakacji nie zapominajmy o tym, jak spędzić je bezpiecznie.
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że uczennice kl. VIc, zostały laureatkami Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Szekspir z podstawówki” (Edycja VIII).
W czwartek 11 czerwca Szkolny Kabaret udał się z wizytą do dzieci przebywających w szpitalu Centrum Zdrowia Matki Polki, gdzie zaprezentował najnowsze przedstawienie pt. MITOLOGIA NA WESOŁO.
Uczniowie klasy 6b wzięli udział w ogólnołódzkim projekcie edukacyjnym “Edukacja przedzawodowa na każdym etapie kształcenia “organizowanym przez ŁCDNiKP.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym turnieju ROWERADA organizowanym przez Miasteczko Ruchu Drogowego Motodrom.
W szkolnym konkursie matematycznym "Prom kosmiczny z brył geometrycznych" wzięło udział 30 uczniów.
Pragniemy wyrazić swą wdzięczność wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkiego przy ul. Pojezierskiej 45/51 w Łodzi.
29 maja uczniowie klasy VIC uczestniczyli w wycieczce do Pixel XL w Łodzi.
22 maja klasa VIC uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym w Łodzi, gdzie odwiedziliśmy Centrum Symulacji Medycznych.
27 maja 2026 r. uczniowie klasy 8a uczestniczyli w Pikniku Naukowym pt. „Podczerwień i mikrofale, czyli jak widzieć za pomocą niewidzialnego?”, który odbył się na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego.